Online user sayımız?
Item basma oranları nedir?(upgrade)

Bazı uniqe itemler hariç tüm itemler +5 çıkmaktadır.

+5 ‘ e kadar %100 

+5 > +6 : %85    Trina ile %100

+6 > +7  : %40   Trina ile %90

+7 > +8  : %13   Trina ile %35

Başlangıç itemleri nedir?

Serverımız’da başlangıç item olarka 8 shell set ile başlanmaktadır, bu itemler dışında herhangi değerli bir item takı vs yoktur, görev takılar yer almaktadır, oyunu indirerek, 76 Lwl – 83 arası lwl yükseltmeye ve CZ arkasında bf slotlarında item takı kasabilirsiniz, item kasar exp rahatça yükseltebilirsiniz, orantılıdır.

Yeni Başlayanlar için Beginner Zone (CZ arkası)

Sevgili arkadaşlar hoşgeldiniz! Cz’de item kasma slotları mevcut ancak karşı ırk sizleri bu slotlarda rahat bırakmayabilir, bunu düşünerek Beginner Zone ekledik, kapısında 2 adet kule var, ego slotlarının biraz arkasında bulunuyor, içeride ego, paramun, 70 quest bulunmakta itemlerinizi orada toplayabilirsiniz. Genede asaslara dikkat.

Item ve Exp Nasıl Kasabilirim?

Öncelikle item ve exp doğru orantılıdır, yani item kasacağınız slotlar yeterli exp’i vermektedir, ne gerek vardı exp? Başlangıç itemleri +8 shell olarak verildi, bu yüzden bunu bu şekilde dengelemek istedik, upgrade oranlarının riskini almak istemeyen arkadaşların yükünü biraz böylelikle azalmak istedik. Cz arkasında rahatlıkla kesebileceğiniz bi frost’tan bildiğiniz ego, glutton, sloth, greed, wratch, envy ve lust gibi yaratıklar bulunuyor,

70 Quest Itemi Nasıl Edinirim?

Bu slotların biraz daha ilerisinde yer alan 70 Quest itemleri için ayırdığımız slot, bu quest için birde town kapılarının sağ tarafında yer alıyor. İçerisinden çıkan taş ile Moradon towndaki npc den istediğiniz 70 quest itemini alabilirsiniz, taş pazara koyulmaktadır. Satabilirsiniz.

Monster Stone Dropları Nedir?

Bi sonra ki item yapma yöntemlerinden Monster Stone tüm monsterlardan %1 oranla düşmektedir, Moster Stone görevinden OLD TAKI düşmektedir, monster stone düşürmek için cz bowl’daki yaratıkları tercih etmenizi öneririz droplar daha yüksektir.

Buss SC Nereden Çıkar?(Blessed Scroll)

Blessed BUS Sc ler her iki ırkında Kalluga Valley bölgesindeki ağaçlardan çıkmaktadır, Treant ve Ancient Slotları. %75 Oran.

Old takıyı normal takıya nasıl çevirebilirim?

Maradonda Magic Anvilin solunda bulunan old quest npc sine giderek, 3 adet old takı verip 1 adet normal takı alabilirsiniz.