Guala (Human Town Arkası)

[yasr_overall_rating] 

Village (Köy) Eklentisi ! Guala Village – Ortak Base

 

Guala Village olarak adlandırdığımız ‘ortak base ler’ kuleler ile korunmaktadır, kuleleri geçerek içeri giriş yapabilirsiniz, bölgede 2 adet monument yer almakta, monumentleri keserek Np kazacaksınız! Fakat son monument’i koruyan yaklaşık 60 – 70 adet user görünümlü mage, asas, warrior gibi monsterlar yer almakta, bu monsterların 1 tanesinde süpriz drop var! Skeleton belt, warrior pendant, rom, rol, roc ve benzeri itemler sizleri bekliyor! Bölgeyi ele geçirin süpriz itemleri yakalayın!

Amacımız sizlere daha eğlenceli bir oyun sunabilmek! Heyecanı ve riski biraz arttırmak istedik, her iki ırkında Town bölgelerinin ardında item toplayabilecekleri belli slotlar bulunmaktadır. (ego, wratch, glutton, sloth, greed, wratch) Bu slotların arkasında yer alan eski orc bowman slotları artık karşı ırk’a ait bir BASE(köy) olarak tasarlandı, bu köy ne işe yarar ? Krowaz zone, gold bar ve çeşitli görevler bulunmaktadır, baselerin içerisinde sundries ve Inn hosteslerde yer almakta, her BASE’ in kendine ait monumentleri var! Monumentler 5000 NP değerinde, ancak BASE’ler kuleler ile korunmakta! Kuleler town bölgelerinde ki kadar fazla değildir, tahmini 3 veya 4 parti ile girip işgal edilmesini gözlüyoruz.. Her köyde Kral ve Kraliçe yer alıyor.

 Kral ve Kraliçe nin avantıjı nedir?

Kral ve kraliçeyi partiler eşliğinde keserek drop ” skeleton belt, kanat, gold bar, KC, Premium ve benzeri itemleri kazanma şansını %80 yakalarsınız! Baselerle aynı bölgede bulunan 2 adet farklı köy’daha yer alıyor! Bu köyler’de kuleler ile korunmakta! Kuleleri geçerek 1 ve 2. monumenti kesmeyi tamamlayarak süpriz itemi yakalayabilirsiniz! Yaklaşık 40 user görünümlü monster ile korunmakta, size skill vurarak karşılık verecekler dikkatli olun! Tek parti gitmeniz önerilmez. Bu 40’ar monster’ların arasında sadece birtanesinde “skeleton belt, kanat, gold bar, KC, Premium ve benzeri itemleri bulunmakta, monster’ı bul ve itemleri yakala!
Ve her biri 80 np vermekte!

Team Speak 3 Adresimiz

ts3.he2pvp.com (ücretsiz oda açabilirsiniz.)