HE2Pvp Görevler – Quests

Tüm görevler 1 sefer yapılmaktadır, ikinci seferde item teslim edilmez, üzerinizde mutlaka yer bulundurunuz, item görev tamamlandığında direk üstünüze gelecektir, aksi durumlar kabul edilemez.

Holy Animor +8 görevi için Elmorad ve Lufersonda bulunan Harpy ‘lerden 280 adet keserek 1 adet itemi alabilirsiniz, görev tüm priestlerde eklidir, direk slota gidebilirsiniz, üzerinizde 1 adet yer bırakmayı unutmayın.

Elmorad ve Luferson’da yer alan Deruvish monsterından 160 adet keserek 5 parça chitin +8 HP basılı şekilde alabilirsiniz, görev otomatik eklenmiştir, direk slota gidiniz, üzerinizde 5 adet boş yer bulundurmayı unutmayınız.

Cz arkasında yer alan celebron 250 ve  50 paramun keserek 1 adet valkyrie helmet alabilirsiz, özellikleri +12 stat vermektedir, örnek +12 dex, str,hp görev herkese eklenmiştir, direk slota gidiniz.

CZ de yer alan Enigmalardan 4 adet keserek +8 FS , Two Handed, Kalkan ve Staff alabilirsiniz. Respawn ortalama 4 – 8 saat, direk slota gidebilirsiniz.

Elmorad ve Lufersonda Laiba ve Linate de bulunan stone golemlerden 100 adet keserek otomatik olarak Expceptional +8 Deep Scar alabilirsiniz. Görev otomatik eklidir direk slota gidip kesebilirsiniz.

CZ bowlda yer alan Merkel monster’ı 15 sefer keserek Imir Ring alabilirsiniz, görev oto saymaya başlar.

Elmorad ve Lufersonda bulunan Apostle slotlarından 100 adet keserek Exp +8 Iron impact alabilirsiniz, görev direk üzerinizdedir, direk slota gidiniz.

Her iki ırkında cz town arkasında yer alan egolardan 300 adet keserek OLD BROWN WING(kanat) alabilirsiniz. Görev otodur direk sayar.

Luferson ve Elmorad Castle’ de yer alan Haunga Warriorlardan 120 adet kestiğinizde Exp shard +8 alabilirsiniz. Görev otomatik sayar direk slota gidiniz.

Cz bowlda yer alan Alex isimli monster’dan 15 adet keserek Legioner Band elde edebilirsiniz, görev oto sayar direk kesiniz.

CZ bowlda yer alan kopilcan monster’ı 15 sefer keserek Heros Valor alabilirsiniz, görev oto saymaya başlar.

Elmorad ve Lufersonda bulunan Haungalardan 80 adet keserek Exp Raptor 8 + 100 Kc alabilirsiniz, görev oto direk slota gidiniz.

Her iki ırkta cz kapı arkalarında yer alan DARK KNIGHT lardan 120 adet keserek 100 Kc alır! Direk slota gidip kesebilirsiniz.