Serverımız otomatik üyeliktir, oyunu indirerek direk giriş yapabilirsiniz, giriş yaparken kesinlikle Türkçe karakter ID ve Şifre kullanmayınız!

Team Speak 3 Adresimiz: ts3.he2pvp.com (ücretsiz oda açabilirsiniz.)

Arkadaşlar kayıt olurken herhangi bir hata alırsanız lütfen farklı bir ıd şifre giriniz. Türkçe karakter ve ( i g ) kesinlikle kullanmayınız.

Kayıt olurken sorun yaşıyorum?(OTO ÜYELİK)

 Arkadaşlar kayıt olurken herhangi bir hata alırsanız lütfen farklı bir ıd şifre giriniz. Türkçe karakter kesinlikle kullanmayınız.

Failed logging into the Login server server (10060) Hata Çözümü

Hatası alırsanız, oyunu kapatıp 1-2 DK bekledikten sonra, oyunu tekrar açtığınzıda oyuna sorunsuz olarak giriş yapabilrisiniz. Server Aktiftir.

Krowaz ve Utc item giyilme ne zaman aktif edilecek?

Server şuan çok yeni, bu ilerleyen süreçlerde aktif olacaktır net bir tarih verip aklınızı karıştırmak istemeyiz, db’mizde krowaz, utc, yeni çeri, secret, valkyrie gibi birçok item mevcut ilerleyen günlerde sırasıyla eklemeleri yapılacaktır.

Item basma oranları nedir?(upgrade)

Bazı uniqe itemler hariç tüm itemler +5 çıkmaktadır.

+5 ‘ e kadar %100 

+5 > +6 : %100    

+6 > +7  : %70   Trina ile %100

+7 > +8  : %30   Trina ile %60

Başlangıç itemleri nedir?

+8 Shell Armor
+8 Weapon
+0 Iron Set
+0 Old Takılar

başlangıç itemleri, bu itemlerle direk pk atabilirsiniz.

*Direk 81 lwl
*Özel CZ Base sistemi.
*81 – 83 lwl arası exp kasmalıdır.
*Exp ile item doğru orantılı ve rahattır.
*70 quest itemler cz’deki moblardan taş olarak çıkar maradondan alınır, pazara konur.
*Monster stone görevinden SC, gem, fragment vs düşmektedir.
*Tüm itemler +5 çıkar, max +8 olur.
*Cz arkası BF slotları fragment, gem vs çıkartarak daha güçlü takılar edinebilirsiniz.

Yeni Başlayanlar için Beginner Zone (CZ arkası)

Sevgili arkadaşlar hoşgeldiniz! Cz’de item kasma slotları mevcut ancak karşı ırk sizleri bu slotlarda rahat bırakmayabilir, bunu düşünerek Beginner Zone ekledik, kapısında 2 adet kule var, ego slotlarının biraz arkasında bulunuyor, içeride ego, paramun, 70 quest bulunmakta itemlerinizi orada toplayabilirsiniz. Genede asaslara dikkat.

70 Quest Itemi alamıyorum?

Üzerinizde sadece 1 adet quest taşı ile Maradon town daki npc den quest iteminizi alabilirsiniz, sadece 1 adet olmalı, fazla olan itemi bankaya koyup tekrar alınız.

Item ve Exp Nasıl Kasabilirim?

Öncelikle item ve exp doğru orantılıdır, yani item kasacağınız slotlar yeterli exp’i vermektedir, ne gerek vardı exp? Başlangıç itemleri +8 shell olarak verildi, bu yüzden bunu bu şekilde dengelemek istedik, upgrade oranlarının riskini almak istemeyen arkadaşların yükünü biraz böylelikle azalmak istedik. Cz arkasında rahatlıkla kesebileceğiniz bi frost’tan bildiğiniz ego, glutton, sloth, greed, wratch, envy ve lust gibi yaratıklar bulunuyor,

70 Quest Itemi Nasıl Edinirim?

Bu slotların biraz daha ilerisinde yer alan 70 Quest itemleri için ayırdığımız slot, bu quest için birde town kapılarının sağ tarafında yer alıyor. İçerisinden çıkan taş ile Moradon towndaki npc den istediğiniz 70 quest itemini alabilirsiniz, taş pazara koyulmaktadır. Satabilirsiniz. Questi alırken lütfen üzerinizde tek bir taş bulundurun, fazla olanı bankaya bırakıp tekrar alınız.

Monster Stone Dropları Nedir?

Bi sonra ki item yapma yöntemlerinden Monster Stone tüm monsterlardan %1 oranla düşmektedir, Moster Stone görevinden Gem ve Fragment düşmektedir, monster stone düşürmek için cz bowl’daki yaratıkları tercih etmenizi öneririz droplar daha yüksektir.

Buss SC Nereden Çıkar?(Blessed Scroll)

Blessed BUS Sc ler her iki ırkında Kalluga Valley bölgesindeki ağaçlardan çıkmaktadır, Treant ve Ancient Slotları. %75 Oran.

Old takıyı normal takıya nasıl çevirebilirim?

Maradonda Magic Anvilin solunda bulunan old quest npc sine giderek, 3 adet old takı verip 1 adet normal takı alabilirsiniz.

Knight Online Pvp

Ko Pvp

Knight Online Pvp 2020