Lamb Town (Human Base)

Village (Köy) Eklentisi ! Lamb Town – Human Base

Lamb Town’u Humanlar için hazırladık! Karus Town arkasında yer alan 1831, 1418 kordinatında bulunmaktadır, içerisinde Krowaz Zone Npc ve Gold Bar görevi bulunmaktadır, içeride 2 adet monument yer alır kesildiğinde 2 3k civarnıda Np verir, kuleler, guard ve user benzeri monsterlar ile korunmaktadır sadece R vuruşu ile damage yerler, LambKing adlı monser 1 M hp ye sahiptir, skeleton Belt, Warrior Pendant, Elemental Pendant, Rom, Rol, Roc benzeri takılar çıkmaktadır. Partiler eşliğinde kesilebilir.

Amacımız sizlere daha eğlenceli bir oyun sunabilmek! Heyecanı ve riski biraz arttırmak istedik, her iki ırkında Town bölgelerinin ardında item toplayabilecekleri belli slotlar bulunmaktadır. (ego, wratch, glutton, sloth, greed, wratch) Bu slotların arkasında yer alan eski orc bowman slotları artık karşı ırk’a ait bir BASE(köy) olarak tasarlandı, bu köy ne işe yarar ? Krowaz zone, gold bar ve çeşitli görevler bulunmaktadır, baselerin içerisinde sundries ve Inn hosteslerde yer almakta, her BASE’ in kendine ait monumentleri var! Monumentler 5000 NP değerinde, ancak BASE’ler kuleler ile korunmakta! Kuleler town bölgelerinde ki kadar fazla değildir, tahmini 3 veya 4 parti ile girip işgal edilmesini gözlüyoruz.. Her köyde Kral ve Kraliçe yer alıyor.

 Kral ve Kraliçe nin avantıjı nedir?

Kral ve kraliçeyi partiler eşliğinde keserek drop ” skeleton belt, kanat, gold bar, KC, Premium ve benzeri itemleri kazanma şansını %80 yakalarsınız! Baselerle aynı bölgede bulunan 2 adet farklı köy’daha yer alıyor! Bu köyler’de kuleler ile korunmakta! Kuleleri geçerek 1 ve 2. monumenti kesmeyi tamamlayarak süpriz itemi yakalayabilirsiniz! Yaklaşık 40 user görünümlü monster ile korunmakta, size skill vurarak karşılık verecekler dikkatli olun! Tek parti gitmeniz önerilmez. Bu 40’ar monster’ların arasında sadece birtanesinde “skeleton belt, kanat, gold bar, KC, Premium ve benzeri itemleri bulunmakta, monster’ı bul ve itemleri yakala!
Ve her biri 80 np vermekte!

Team Speak 3 Adresimiz

ts3.he2pvp.com (ücretsiz oda açabilirsiniz.)